Časté otázky • Som živnostník s malým počtom dokladov, neplatiteľ DPH, kedy mi môžete spracovať účtovníctvo?

  V tomto prípade je možné spracovať celé účtovné obdobie aj po skončení roka. Doporučujeme však stretnutie ešte predtým, budete mať výhodu v tom, že budete poznať predbežný odhad daňovej povinnosti.

 • Poskytujem služby a často cestujem, preto je naplánovanie osobného stretnutia zložité. Akým spôsobom si vzájomne doručíme potrebné dokumenty?

  Nemusíte mať žiadne obavy. Záleží od toho, či uprednostníte zaslanie kópií dokladov elektronicky alebo poštou. Obe možnosti sa dajú využiť, je však potrebné myslieť na to, aby ste nám doručili včas všetko potrebné – to je na vzájomnej dohode.

 • Moje podnikateľské aktivity nie sú len na Slovensku ale poskytujem služby alebo predávam tovar aj mimo SR. Môžem využiť vaše služby?

  Áno, máme skúsenosti s účtovaním operácií týkajúcich sa obchodovanie s tovarom alebo poskytovaním služieb v rámci EU prípadne ďalších krajín.

 • Zaujíma ma cena za účtovné služby

  Všeobecne sa cena účtovníckej práce odvíja od počtu dokladov, ktoré je potrebné spracovať. Záleží však od typu klienta, jeho aktivít, rozsahu, požadovaných služieb a technického vybavenia v prípade, že si želáte spracovať účtovníctvo externe avšak vlastnými prostriedkami (váš softvér, vo vašich priestoroch). Kontaktujte nás a po objasnení detailov vám vypracujeme cenovú ponuku.

kontakt

Ing. Marian Pavla
+421 949 188 246
mpuctovnictvo@gmail.com
© MP účtovníctvo 2010, Webmaster: www.shay.sk